O Nas

Firma Trans-Poz S.A. działa na polskim rynku już od ponad 50 lat. Obecnie obsługujemy miasto Buk, Niepruszewo, Kalisz, Kobylanka, Piła, i Poznań oraz okolice. Trans-Poz S.A. udostępnia starannie dobraną ofertę nowych i używanych samochodów Fiat i Fiat Professional, w atrakcyjnych cenach. Realizujemy również, jako jedna z nielicznych firm na rynku, pełnozakresową obsług specjalistyczną pojazdów dostawczych i ciężarowych. Rozległy asortyment, rzetelne wykonanie usług i rozsądne ceny zaowocowały wysoką pozycją na rynku oraz stale rosnącym zaufaniem Klientów. Nasz przyjazny personel zapewnia obsługę na poziomie a nasze działania są zorientowane na długą współpracę opartą na uczciwości i profesjonalizmie. Jeśli chcesz z pierwszej ręki doświadczyć wrażeń z jazdy niesamowitymi samochodami, wstąp do firmy Trans-Poz S.A.. Oferujemy szeroki wybór aut nowych i używanych a także możliwość zamówienia konkretnego modelu Fiat i Fiat Professional. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć jakie oferty Fiat i Fiat Professional przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Dzięki bogatej ofercie finansowania, zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinalizowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Doradcy działu finansowego zajmą się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze idealnego, przyjaznego dla Twojego budżetu planu finansowego.

 

Możesz również serwisować swój pojazd Fiat i Fiat Professional w firmie Trans-Poz S.A.. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. 
Oferta naszych produktów i usług:

  • Sprzedaż pojazdów nowych, używanych, części, naczep i przyczep,
  • Serwis mechaniczny i elektromechaniczny (pojazdy, przyczepy i naczepy),
  • Naprawy powypadkowe,
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów,
  • Sprzedaż części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych,
  • Tachografy,
  • Profesjonalna myjnia,
  • Doposażanie i wykonywanie zabudów pojazdów,

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

Wybrana lokalizacja