Dealer TRANS POZ S.A.

O Nas

Kim jesteśmy?


TRANS- POZ S.A. działa na rynku już ponad 50 lat. Początkowo jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, a obecnie jako autoryzowany dealer i serwis pojazdów dostawczych FIAT PROFESSIONAL oraz autoryzowany serwis pojazdów osobowych FIAT. TRANS-POZ wykonuje również naprawy pojazdów innych marek, świadczymy szeroki zakres usług serwisowych jako serwis wielomarkowy.

TRANS-POZ S. A. jest jedną z nielicznych firm na rynku, która realizuje pełno zakresową obsługę serwisową pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.  TRANS-POZ prowadzi też sprzedaż samochodów używanych.

W swej działalności oferujemy również naprawy powypadkowe, posiadamy okręgową stacje obsługi, prowadzimy sprzedaż części zarówno oryginalnych, jak i zamienników.

Nasze działania zorientowane są na długofalową współpracę z Klientem.  Nasze starania doceniane są przez rosnące grono  zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm. Ponadto spełniamy wiele rygorystycznych standardów stawianych Dealerom przez Producentów i Importerów. Nasze działania zostały przez nich docenione przyznając nam wiele ważnych dla nas nagród takich, jak np. Najlepszy serwis i Sprzedaż części firmy IVECO, Certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W MOTORYZACJI. 

Nasze oddziały wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, a nasza Kadra charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie świadczonych usług serwisowych oraz sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. 

Promocje

Naszą misją jest pomóc Ci w procesie zakupu samochodu. Oferujemy szeroki wybór modeli na korzystnych warunkach, by ułatwić Ci zakup nowego samochodu.

Ponadto jeśli nie chcesz angażować własnych środków finansowych – specjalnie dla Ciebie, we współpracy z FCA-Group Bank oraz FCA Leasing, przygotowaliśmy szereg promocji finansowych!

Czy widziałeś już nasz dział Promocji?

Serwis i usługi

TRANS - POZ S.A. to znana i renomowana marka w branży motoryzacyjnej, dlatego postawiliśmy sobie za cel świadczenie wszystkim naszym Klientom usług serwisowych o najwyższej jakości, również w obsłudze posprzedażnej. Jako jedni z niewielu posiadamy możliwość napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych takich marek, jak: IVECO, Fiat,  Fiat Professional, czy Jelcz - Komponenty. Oferujemy również naszym Klientom pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów wszystkich typów i marek. Ponadto prowadzimy serwis autobusów Neoplan i Solaris.

W skład naszej oferty serwisowej wchodzą:             

 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne IVECO,

 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne  Fiat Professional,

 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne Fiat,

 • naprawy pogwarancyjne wszystkich marek i wszystkich rodzajów pojazdów

 • kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych,

 • naprawy blacharsko-lakiernicze,

 • serwis naczep i przyczep - posiadamy autoryzacje: Wielton, Wabco, SAF-Holland

 • serwis wind samozaładowczych BÄR 

 • serwis ciągników rolniczych i przyczep rolniczych

 • serwis ogumienia

 • Wykonuje również zabudowy pojazdów użytkowych.
  Nasze doświadczenie, ogromna wiedza i know-how, pozwala wykonywać zabudowy dowolnego rodzaju, zarówno proste, jak i multifunkcjonalne, które wymagają od nas profesjonalizmu i niestandardowego podejścia.
  W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, do realizacji zamówień wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, które pozwalają na zabudowę pojazdów zgodną ze wszystkimi, najbardziej surowymi normami i atestami, obowiązującymi w Unii Europejskiej.
  Poprzez systematyczne inwestycje i szkolenia naszych Pracowników, rozwijamy nasze konstrukcje tak, aby spełniały najwyższe wymagania Klientów.
  Wykonujemy między innymi:*adaptacje wnętrz furgonów i zabudowy warsztatowe,*kontenery aluminiowe na ramie pośredniej aluminiowej oraz wykonane w technologii playwood na ramie pośredniej aluminiowej,*zabudowy izotermiczne,*chłodnie,*zabudowy skrzyniowe na ramie pośredniej aluminiowej,*instalacje klimatyzacji