O NAS

Szanowni Klienci,

W związku z informacjami na temat rozwoju koronawirusa (COVID-19) od oficjalnych instytucji rządowych oraz Światowej Organizacji Zdrowia, Firma TRANS-POZ S.A. pracuje w trybie normalnym. 

Zmianom ulegają godziny pracy obiektu:

SALON SPRZEDAŻY

Poniedziałek – piątek 9.00-17.00

Sobota – nieczynne
Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

SERWIS

poniedziałek -piątek 9.00-18.00

sobota – nieczynne

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

 

W celu zminimalizowania ryzyka przed ewentualnym zachorowaniem naszych Klientów oraz naszego personelu podejmujemy wszystkie działania prewencyjne w celu ochrony zdrowia.

Nieustannie obserwujemy rozwój sytuacji i poinformujemy Państwa tak szybko jak będzie to możliwe. Tymczasem wykorzystajmy ten czas dla swoich bliskich. #stayhome #zostanwdomu


Kim jesteśmy?

TRANS- POZ S.A. działa na rynku już ponad 50 lat. Początkowo jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, a obecnie jako autoryzowany dealer i serwis pojazdów dostawczych FIAT PROFESSIONAL oraz autoryzowany serwis pojazdów osobowych FIAT. TRANS-POZ wykonuje również naprawy pojazdów innych marek, świadczymy szeroki zakres usług serwisowych jako serwis wielomarkowy.

TRANS-POZ S. A. jest jedną z nielicznych firm na rynku, która realizuje pełno zakresową obsługę serwisową pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.  TRANS-POZ prowadzi też sprzedaż samochodów używanych.

W swej działalności oferujemy również naprawy powypadkowe, posiadamy okręgową stacje obsługi, prowadzimy sprzedaż części zarówno oryginalnych, jak i zamienników.

Nasze działania zorientowane są na długofalową współpracę z Klientem.  Nasze starania doceniane są przez rosnące grono  zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm. Ponadto spełniamy wiele rygorystycznych standardów stawianych Dealerom przez Producentów i Importerów. Nasze działania zostały przez nich docenione przyznając nam wiele ważnych dla nas nagród takich, jak np. Najlepszy serwis i Sprzedaż części firmy IVECO, Certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W MOTORYZACJI. 

Nasze oddziały wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, a nasza Kadra charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie świadczonych usług serwisowych oraz sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. 

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

TRANS POZ S.A., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT